Bazar s obytnými přívěsy předních evropských značek

Desítky karavanů předních evropských značek jako Swift, Caravelair, EURAMOBIL, Sterling nebo Sprite můžete najít v blízkosti obce Beroun, v obci Trubín. Nachází se zde bazar karavanů provozovaný společností Burimex s.r.o. Kromě samotného bazarového prodeje zde můžete také koupit zcela nové karavany.

V bazaru jsou obytné přívěsy anglické, německé nebo francouzské výroby. Prodejna je otevřena po celý rok a obvykle je zde nabídka více než 40 modelů karavanů. Každý týden je pravidelně zavážen novými modely, které prověřil technik a jsou zcela uzpůsobeny pro provoz na českých silnicích. Vůbec se tedy nemusíte bát toho, že si koupíte karavan a nebudete s ním moci jezdit po českých silnicích.

Servis karavanů všech značek

Společnost Burimex vytvořila opravdu skvělé zázemí pro všechny karavanisty. Kromě bazaru karavanů v Trubíně také najdete obchod s doplňky a centrum pro opravu karavanů.

Servis karavanů je prováděn zkušenými pracovníky s mnoha lety praxe. Problém není karavan opravit, vylepšit nebo provést letní nebo zimní údržbu. Do krytého prostoru servisu se najednou vejde až 6 karavanů zároveň.

Bazar karavanů se zárukou

Každý prodaný karavan dostanete kompletní záruku po dobu šesti měsíců. Dále jsou pro nováčky připraveny české brožury, které jim pomohou s jejich první zkušeností s karavanem. Samozřejmostí je také poradenství s výběrem toho nejvhodnějšího karavanu. Zkušené karavanisty může zaujmout i nabídka komisního prodeje nebo nákup karavanu na protiúčet. Bazar karavanů Burimex je tu pro každého. Využijte i vy jeho prvotřídních služeb.


Reklama:


Vyhodne dodávky Ostrava

Stěhujete, převažite rozměrné věci? Půjčte si dodávku v Ostravě.

Obchod pneumatik AutoDoc

Kvalitní levné pneumatiky

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!