Evropské karavany od BURIMEX s.r.o.

Firma BURIMEX s.r.o. vytvořila kompletní centrum služeb pro karavanisty v obci Bavoryně u Berouna. Najdete zde velký bazar karavanů převážně anglické, francouzské a německé výroby, prodej nových obytných přívěsů a obytných automobilů, servisní středisko a kamennou prodejnu s doplňky pro karavanisty. Zároveň je zde i sklad největšího internetového obchodu s příslušenstvím pro karavany.

Bazar karavanů s půl roční zárukou

Většinu karavanů v bazaru tvoří karavany anglické, francouzské a německé výroby. Ty mají v porovnání s konkurenčními značkami evropských výrobců karavanů výhodu v tom, že jsou vybaveny mnohem lepším vybavením a jsou více komfortní. Je to především proto, že v Anglii a Německu je karavaning mezi lidmi velmi populární. V bazaru karavanůnajdete jen kvalitní karavany, které nejen, že vypadají dobře a jsou skvěle vybavené, ale hlavně jsou prověřené zkušeným technikem s mnohaletou praxí. Na všechny obytné přívěsy, které si v bazaru BURIMEX koupíte, je poskytnuta kompletní záruka, a to v délce 6ti měsíců. Prohlédněte si aktuální nabídku karavanů v bazaru.

Kompletní péče

Servis karavanů se nejlépe rozděluje na tři okruhy – pravidelná údržba a servis, opravy poškozených karavanů a rozšíření standardní výbavy.

BURIMEX provádí všechen výše zmíněný servis pro karavany všechny značek.

Dále je servisní středisko BURIMEX autorizovaným servisním místem pro karavany skupiny SWIFT, tedy značky obytných přívěsů Swift, Sterling a Sprite, ale také karavanů výrobců Abbey, Ace, Forster, Euramobil a Bailey.

Mezi nejčastěji prováděné práce v servisu patří:

  • Opravy poškozených karavanů a obytných automobilů
  • Prodej a instalace doplňku a další výbavy
  • Úpravy stávajících dispozicí
  • Opravy spotřebičů
  • Opravy a preventivní prohlídky těsnosti
  • Servis podvozků přívěsů i automobilů

Kvalitní servis karavanů firmy BURIMEX.


Reklama:


Vyhodne dodávky Ostrava

Stěhujete, převažite rozměrné věci? Půjčte si dodávku v Ostravě.

Obchod pneumatik AutoDoc

Kvalitní levné pneumatiky

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!