Katalog firem, zabývajících se motorkamiKatalog firem, jež se zabývají motorkami, je na internetovém inzertním portálu Tipmoto rozdělený do osmi kategorií – Chci koupit, Chci prodat, Příslušenství, Náhradní díly, Servis a služby, Půjčovny, Prodej pneu a E-shopy.

Chci koupit – seznam firem, které u nás prodávají různé typy motocyklů. Najdeme zde jak společnosti, zabývající se prodejem nových motorek, tak i motobazary, jež se zaměřují na prodej ojetých strojů za nízké ceny. Při výběru si můžeme zobrazit firmy, zaměřené na nové nebo ojeté motocykly nebo si vybrat podle požadovaného kraje v ČR.
Chci prodat – nabídka českých firem, u kterých můžete snadno a rychle prodat vaši motorku. V katalogu jsou jak výkupy motocyklů, tak motobazary.
Příslušenství – velký seznam firem, které prodávají příslušenství pro motocykly. Filtrovat firmy v seznamu můžeme i podle požadovaného druhu příslušenství – Elektronika, Kufry a tankvaky, Motokosmetika, Spotřební materiál, Tuning a Výstroj.
Náhradní díly – přehled prodejců, jež se zabývají prodejem náhradních dílů pro motocykly. Kromě českých firem jsou do katalogu zahrnuty i některé slovenské firmy a vedle lokality můžeme vybírat i podle toho, jestli chceme nové nebo použité díly.
Servis a služby – nabídka českých a slovenských firem, které se zabývají kompletním servisem a dalšími službami pro motocykly. Najdeme zde např. firmy, jež se věnují lakování, renovaci nebo tuningu, dále pak motoservisy a pneuservisy.
Půjčovny – seznam půjčoven motorek, ve kterém je několik desítek firem z různých oblastí ČR.
Prodej pneu – firmy, které se zabývají prodejem pneumatik pro motorky. V katalogu nalezneme více než 200 firem a kromě českých jsou zastoupeny i vybrané slovenské firmy.
E-shopy – Přehled kvalitních českých motoristických e-shopů. Obsahem jsou odkazy na několik desítek předních e-shopů, jež prodávají např. pneumatiky, díly, výstroj, příslušenství nebo tzv. minibikes.

Levné zájezdy do mnoha destinací. Booking.com pro snadnou rezervaci vašeho hotelu. V autobazaru AAA Auto naleznete největší počet ojetých vozů ihned skladem.

Katalog firem, zabývající se čtyřkolkami na Tipmoto

Stejné kategorie, jako v případě motorek, jsou na stránkách Tipmoto i v katalogu firem, zabývajících se čtyřkolkami. Katalogové odkazy jsou tedy rozděleny opět do osmi kategorií – Chci koupit, Chci prodat, Příslušenství, Náhradní díly, Servis a služby, Půjčovny, Prodej pneu a E-shopy.

Katalog firem, zaměřených na ostatní služby na Tipmoto

Poslední skupinou v katalogu firem na portálu Tipmoto, jsou firmy zaměřené na ostatní služby. V této skupině najdeme odkazy na firmy, které provozují moto-školy nebo moto-hospůdky, dále pak firmy, jež dělají airbrush motorek, firmy vyrábějící nášivky a také firmy, které provozují parkování a garáže. Celkově je zde několik desítek firem z celého Česka.

Bezplatná motoinzerce na Tipmoto

Pod další záložkou se na motocyklovém inzertním portálu Tipmoto skrývá bezplatná soukromá motoinzerce. K ní se dostaneme i přes přímý odkaz www.motoinzerce.cz a najdeme zde několik tisíc inzerátů jak na samotné motorky, tak na jejich příslušenství. Ze značek motocyklů zde mají největší zastoupení Honda, Yamaha a Suzuki.

Firemní inzerce na stránkách portálu Tipmoto

Na inzertním serveru Tipmoto mohou podávat inzeráty i firmy. K podání firemního inzerátu je třeba kliknout v pravém horním rohu stránky Tipmoto na odkaz Začít firemní inzerci a zaregistrovat se. Firemní inzerce ale není zdarma, nýbrž je zpoplatněná podle aktuálního ceníku.

Tipmoto a články z webu Motodeník

Poslední záložkou na stránkách serveru Tipmoto jsou články. Tato rubrika obsahuje velké množství zajímavých článků, určených pro milovníky motorek, skútrů nebo čtyřkolek. Veškeré články v této sekci jsou ze tří zdrojů – Motodeník (www.motodenik.cz, články na téma motorky). Skutrmania (www.skutrmania.cz – články zaměřené na skútry) a Quadweb (www.quadweb.cz – články věnované čtyřkolkám). Rubrika je velmi přehledná a po její levé straně je navíc menu, že kterého se můžeme rovnou dostat do kategorie, která nás nejvíce zajímá.

Tipmoto na sociálních sítích

Mít profil na Facebooku, případně na jiné sociální síti, je dnes už prakticky samozřejmost a je čím dál častější, že některé firmy si ani nezaloží webovou stránku, ale místo toho se svými zákazníky a fanoušky komunikují přes Facebook. Inzertní portál Tipmoto má svůj vlastní profil na největší sociální síti, tedy na Facebooku. Ten má Tipmoto společné se stránkami Motoinzerce na na Facebooku jej najdeme pod názvem MotoInzerce a TipMoto – prodej a kup novou mašinu. Obsahem této stránky jsou jednak odkazy na zajímavé inzeráty, dále pak různé fotky, novinky ze světa motorek a další zajímavosti.

Tipmoto a konkurenční internetové stránky

Tipmoto je největším českým inzertním portálem, zaměřeným na motocykly a vše,co s nimi souvisí, kromě něj ale u nás působí ještě několik dalších, obdobně zaměřených webů. O jaké stránky se jedná a jaký na nich najdeme obsah?

Motorkari.cz – jedna z nejlepších českých webových stránek pro všechny fanoušky motorek. Součástí webu jsou zajímavé články ze světa motocyklů, sportovní zpravodajství, rozsáhlý motokatalog, velký motobazar, katalog firem, rubrika o cestování, aktuální přehledy motoakcí, videa, diskusní fóra a spousta dalších zajímavých rubrik.
Motohouse.cz – další velký český internetový portál zaměřený na vše, co se týká motorek. Spolupracuje se stejnojmenným časopisem a obsahuje spoustu zajímavých rubrik – články o motorkách, katalog motorek, čtyřkolek a skútrů, rozhovory a videa se závodníky, články o závodech, tipy a rady, jak jezdit na motorce, informace o nejzajímavějších akcích, recenze motovybavení, fotogalerie a videa, bazar motorek, diskusní fórum a poslední rubrikou je Fight club, kde čtenáři diskutují na vybrané téma.
Motobazar.cz – jednoduchý internetový bazar, ve kterém jsou kromě motorek také inzeráty s nabídkou jízdních kol, automobilů (osobních i nákladních), příslušenství atd.
Smoto.cz – internetový bazar, jenž patří pod velký portál Seznam.cz. Na Smoto.cz najdeme stovky motorek různých značek, mezi kterými jsou převážně ojeté, ale můžeme si vybrat i z široké nabídky nových motocyklů. Vybírat můžeme podle značky, ceny, roku výroby nebo podle počtu najetých kilometrů.
Motorky.Bazos.cz – nabídka motocyklů na velkém českém internetovém bazaru Bazoš. V nabídce jsou inzeráty na silniční i cestovní motocykly, klasické, vodní i sněžné skútry, čtyřkolky, choppery, endura, minibiky, mopedy, tříkolky a veterány. Koupit si zde můžeme i náhradní díly, motorkářské oblečení a boty a také helmy.
MotoStar.cz – velký motorkářský e-shop se spoustou kvalitního zboží. Nalezneme tu např. motorkářské oblečení, boty, přilby, rukavice, chrániče, termoprádlo, pneumatiky, filtry, oleje a kapaliny, brzdové destičky, zapalovací svíčky, stojany, interkomy, akumulátory a mnoho dalších produktů. Na stránky se můžeme podívat pod odkazem www.motostar.cz a na Facebooku má jejich profil název MotoStar.cz – ostrý motoshop.

Zahraniční stránky o motorkách

Pro ty, co dobře umí anglicky, jsou zajímavé i zahraniční internetové stránky, zabývající se světěm motocyklů. Které z nich patří k těm největším?

Motorcycle.com – velký internetový portál pro všechny příznivce motorek. Přináší spoustu atraktivních článků, fotogalerie, videa, recenze, novinky a mnoho dalších zajímavostí. Stránky najdeme na adrese www.motorcycle.com a můžeme sledovat i jejich profily na sociálních sítích (na Facebooku, Twitteru i Google+).
Motorcycle-usa.com – další skvělé stránky pro fanoušky motorek. I v tomto případě se jedná o anglickou verzi a najdeme zde spoustu zajímavého obsahu – kromě článků a fotek jsou tu i videa nebo velké množství tématických wallpaperů, které si můžete dát na plochu svého počítače. Pokud vás stránky zaujmou, můžete si je přidat do oblíbených i na Facebooku, Twitteru nebo Google+ a svůj profil má web Motorcycle-usa.com také na YouTube.
Motorcyclenews.com – britský web zaměřený na novinky ze světa motorek. Kromě aktuálního zpravodajství a mnoha článků je jeho součástí i e-shop, soutěže o atraktivní ceny a spousta dalších zajímavých rubrik. Stránky mají svůj profil i na Facebooku a na Twitteru.


Reklama:


Vyhodne dodávky Ostrava

Stěhujete, převažite rozměrné věci? Půjčte si dodávku v Ostravě.

Obchod pneumatik AutoDoc

Kvalitní levné pneumatiky

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!