TipmotoInternetové stránky Tipmoto.cz, které najdeme na adrese www.tipmoto.com, jsou největším českým inzertním portálem, zaměřeným na prodej motocyklů mnoha různých značek. Na stránkách Tipmoto jsou zařazeny nabídky motobazarů i prodejců motocyklů. Kromě motocyklů je na serveru Tipmoto také široká nabídka čtyřkolek, velké množství náhradních dílů, rozsáhlý katalog firem, odkaz na soukromou bezplatnou motoinzerci a spousta zajímavých článků.

Nabídka motocyklů na Tipmoto

Internetový inzertní portál Tipmoto se zaměřuje především na motocykly, kterých zde najdeme opravdu nepřeberné množství. Vybrat si můžeme z tisíců různých motorek, které jsou pro větší přehlednost rozděleny podle značek nebo podle typu motorky. Pokud jde o značky, tak celkově je zde kolem 200 značek, od těch nejznámějších až po ty méně obvyklé. Největší zastoupení zde mají slavné motocyklové značky, jako je Honda, Yamaha, Suzuki nebo Kawasaki, ale velmi pestrý výběr je i u spousty dalších značek. Co se týká výběru motocyklu podle typu, máme zde možnost vybrat si z 27 kategorií – chopper, čtyřkolka, dětské motocykly, elektro, enduro, minibike, moped, mopedauto, motokára, nakedbike, nezařazeno, pitbike, přívěsy na moto, sidecar, silniční cestovní, silniční sportovní, skútr, sněžný skútr, supermoto, terénní (cross), trial, tříkolka, veterán, vodní skútr, zajímavosti, závodní enduro a závodní silniční. Nejširší výběr je mezi skútry, dále pak následují čtyřkolky, nakedbiky, silniční cestovní motocykly a enduro. Vybírat můžeme i podle toho, jestli chceme motorku novou nebo ojetou, dále podle obsahu či výkonu.

Motorky Honda na stránkách Tipmoto

Nejvíce zastoupenou značkou motocyklů na inzertním portálu Tipmoto je slavná japonská Honda. Ta vyrábí motocykly už od roku 1949 a kromě motorek patří do jejího portfolia také skútry, čtyřkolky a další dopravní prostředky. Honda je v současné době nejsilnější značkou motocyklů na světě a pokud si chcete pořídit motorku právě od tohoto výrobce, nejširší nabídku najdete na stránkách Tipmoto.

V autobazaru AAA Auto naleznete největší počet ojetých vozů ihned skladem.

Motorky Yamaha na stránkách Tipmoto

Druhou nejčastější značkou motocyklů na serveru Tipmoto jsou produkty s označením Yamaha. Ty se vyrábějí už od roku 1955 a kromě motorek si můžeme vybrat např. vodní skútry, sněžné skútry, tříkolky a spoustu dalších druhů zboží od tohoto předního světového výrobce.

Motorky Suzuki na stránkách Tipmoto

I v tomto případě se jedná o japonského výrobce. Společnost Suzuki se výrobou špičkových motocyklů zabývá od roku 1952 a i u ní máme na výběr z mnoha různých druhů – choppery, enduro, skútry, závodní motocykly, silniční motocykly a mnoho dalších. Na stránkách Tipmoto si můžeme vybrat z několika stovek modelů od této značky.

Motorky Kawasaki na stránkách Tipmoto

Také Kawasaki je japonskou firmou a motocykly začala vyrábět krátce po skončení druhé světové války. Kromě široké nabídky kvalitních motorek se ale tato společnost zabývá také výrobou dalších dopravních prostředků jako jsou lodě, letadla nebo vlaky. Na inzertním serveru Tipmoto nalezneme několik stovek kvalitních produktů této značky.

Nabídka náhradních dílů na Tipmoto

Další velkou rubrikou na inzertním serveru Tipmoto jsou náhradní díly. V této sekci si můžeme vybrat z pestré palety různých náhradních dílů jak na motocykly, tak i na čtyřkolky. Jaké konkrétní náhradní díly si zde můžeme zakoupit?

Náhradní díly pro motocykly

Veškeré náhradní díly, které si pro svoji motorku můžeme na portálu Tipmoto objednat, jsou přehledně rozděleny do šestnácti kategorií – Brzdy, Elektrika, Chlazení, Kapoty, Kola a pásy, Motory, Počítače, Podvozek – řízení, Přístroje, Rámy, Stupačky a páčky, Světla, Výfuky, Doklady, Moto na díly a Ojeté pneu. Co je obsahem jednotlivých kategorií?

Brzdy – v této sekci jsou např. brzdové hadice, brzdové nádobky, brzdové pumpy, brzdové třmeny, bubny, kotouče nebo nožní brzdy.
Elektrika – sem patří např. regulátory a alternátory, čidla, imobilizéry, kabely, indukční cívky, klaksony, spínače, spínací skříňky, relátka nebo startéry.
Chlazení – kromě vodních a olejových chladičů si zde můžeme objednat také expanzní nádobky, ventilátory, hadice nebo termostaty.
Kapoty – do této kategorie patří nejen kapoty, ale i přední a zadní blatníky, airboxy, nádrže, originální kufry a plexi, sedla, zrcátka a polepy.
Kola a pásy – vedle celých i nekompletních kol zde seženeme také osy kola, ráfky, kardany nebo pásy.
Motory – v této kategorii jsou především nekompletní motory, ale vybrat si můžeme i z široké nabídky karburátorů, spojek, převodovek, vstřiků, kompletních motorů, variátorů, klikových hřídelí, válců, ojnic a pístů.
Počítače – velký výběr řídících jednotek, kromě nich jsou zde na prodej i tuningy a rychlořazení.
Podvozek – řízení – přední a zadní tlumiče, brýle předních tlumičů, řídítka, kyvné vidlice a tlumiče řízení.

Přístroje – kromě celých přístrojů zde seženeme také samostatné budíky, dále pak náhony, lešení a kontrolky.
Rámy – můžeme si vybrat mezi podsedadlovými rámy a rámy s dokladem či bez dokladu.
Stupačky a páčky – brzdové a spojkové páky, stupačky na levou a pravou stranu motorky, stupačky spolujezdce, spojkové páky a stojany.
Světla – přední i zadní světla, blikače a SPZ.
Výfuky – samostatné výfukové koncovky, samostatné výfukové svody, ale také kompletní sady výfukových koncovek a svodů.
Doklady – nejen doklady k různým typům motocyklů, ale také návody nebo sady nářadí.
Moto na díly – kategorie pro ty, kteří pro svou motorku hledají levné náhradní díly nebo součástky.
Ojeté pneu – široká nabídka ojetých pneumatik. Vybírat můžeme podle výšky, šířky, velikosti ráfku a podle značky motocyklu.

Náhradní díly pro čtyřkolky na stránkách Tipmoto

Vedle motocyklů je na portálu Tipmoto i nabídka náhradních dílů pro čtyřkolky. Stejně jako v případě motorek, i u čtyřkolek jsou veškeré náhradní díly roztříděny do 16 kategorií – Brzdy, Elektrika, Chlazení, Kapoty, Kola a pásy, Motory, Počítače, Podvozek – řízení, Přístroje, Rámy, Stupačky a páčky, Světla, Výfuky, Doklady, ATV na díly a Ojeté pneu.Oproti náhradním dílům pro motocykly je ale nabídka pro čtyřkolky podstatně chudší.

Katalog firem na Tipmoto

Třetí velká rubrika, která se na internetovém serveru Tipmoto nachází, je katalog firem. Můžeme v něm vyhledávat buď podle lokality nebo podle vybrané služby a firmy jsou v něm rozděleny do tří skupiny – motorky, čtyřkolky a ostatní služby. Co je obsahem jednotlivých skupin katalogu firem na stránkách portálu Tipmoto?


Reklama:


Vyhodne dodávky Ostrava

Stěhujete, převažite rozměrné věci? Půjčte si dodávku v Ostravě.

Obchod pneumatik AutoDoc

Kvalitní levné pneumatiky

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!